NIE SKUTECZNY DESIGN TO GRZECH

Skuteczna Oryginalna Wyjątkowa Niezwykła
Strona Internetowa Firmy Budowlanej

Strona internetowa stworzona przez naszą firmę to przede wszystkim narzędzie sprzedażowe i marketingowe. Dociera ona do klientów wyszukujących usługi twojej firmy budowlanej i pozyskuje ich jako stałych klientów.

Dlaczego nieskuteczna strona internetowa firmy budowlanej może mocno szkodzić twojemu biznesowi?

Nie prawidłowo funkcjonująca strona internetowa firmy budowlanej prowadzi do nie skutecznego docierania do potencjalnych klientów i nie pozyskiwania ich jako naszych regularnych klientów.

DLACZEGO WŁAŚCICIELE FIRM
BUDOWLANYCH WYBIERAJĄ NAS?

cennik strona internetowa

Ruch Na Stronie

Optymalizacja strony internetowej żeby wyprzedzić konkurencję i dotrzeć w internecie do setek lub tysięcy osób szukających twoich usług budowlanych.
branża budowlana reklama

Budowanie Wizerunku

Unikalnej jakości zaprojektowana i zoptymalizowana strona internetowa dla firmy budowlanej, która wzbudza zaufanie i sprawia że zapoznanie się z ofertą jest przyjemne.
doświadczenie użytkownika strony

Pozyskanie Klientów

Zwiększanie liczby odwiedzających twoją stronę internetową, którzy codziennie będą zamieniać się w płacących klientów poprzez strategie stosowane przez najlepsze zachodnie firmy.

Przeciętna strona internetowa tobie nie pomoże

Profesjonalnie wykonana, przez osoby które wieczory spędzają w książkach i artykułach, strona internetowa firmy budowlanej będzie pozyskiwać klientów każdego dnia, przy minimalnym nakładzie budżetowym. Zaprojektowana strona internetowa firmy budowlanej przez nas zapewnia ci gwarancję oryginalności projektu i skuteczności. Ponieważ strona internetowa to podstawowy kanał docierania do klientów, sprawimy, poprzez nas proces, który jest obsesyjnie polepszany każdego dnia, że będzie to idealne narzędzie przyczyniające się do rozwoju biznesu.

Budujemy strony które za ciebie sprzedają twoje usługi

Dzisiejsi klienci mają wysokie oczekiwania. Masz milisekundy – aby ich przekonać, poprzez stronę, że twoja firma budowlana jest warta ich uwagi. Tworzymy strony internetowe, skupiając się na strategicznym planowaniu prezentowania treści, przyjaznym dla oka projekcie wizualnym i doskonałym doświadczeniu użytkownika, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty. Firmy budowlane nie powinny latami doświadczać konsekwencji z powodu przeciętnej strony internetowej, ponieważ jest ona ważnym aktywem każdej firmy.

Doskonała strona internetowa firmy w branży budowlanej

Strona internetowa firmy budowlanej z dobrym doświadczeniem użytkownika (UX), daje bardzo duży zwrot z inwestycji dla firm – według statystyk średnio 20 dolarów na każdy zainwestowany 1 dolar. Niestety stanowi to duży cios dla firm, które to ignorują. Prawie 90 procent odwiedzających korzysta z usług konkurencji po nie przyjemnym doświadczeniu ze stroną internetową. Możemy poprawić czytelność i użyteczność twojej strony internetowej, aby była ona zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych przyjemna w obsłudze. Sprawia to że potencjalni klienci  z łatwością odnajdą potrzebne im informacje i podejmą odpowiednie działania, takie jak skorzystanie z twoich usług.

Dlaczego stworzona przez nas strona internetowa firmy budowlanej daje taką przewagę dla biznesu?

Strona internetowa powinna zdjąć z ciebie stres związany z reklamą firmy i dać twojej firmie większe momentum wzrostu. Z tego powodu, twoja firma budowlana powinna być reprezentowana przez stronę, która jest zaprojektowana tak by, regularnie pozyskiwać dla ciebie klientów.
strona firm budowlanych

Dla osób zapracowanych ?

Zdajemy sobie sprawę że w wielu firmach stworzenie strony pochłania bardzo dużo czasu i energii klienta. Dlatego uprościliśmy swój proces i zajmiemy się wszystkim za ciebie. Obowiązkiem klienta jest tylko dostarczenie zdjęć, które ma prezentować strona internetowa firmy budowlanej i porozmawianie przez telefon

Nasza obietnica i wycena

Sprawdź czy możemy pomóc w 2 prostych krokach

1. Rozwiąż 2 minutowy QUIZ
2. Poczekaj aż my się z tobą skontaktujemy, aby poznać twoje cele i potrzeby
Po konsultacji, stworzymy wstępny zarys dla ciebie, odnośnie tego co możemy zrobić, dla twoich maksymalnych korzyści i jak to wpłynie na rozwój firmy.
pozycjonowanie strony www

SKUTECZNA strona internetowa
firmy budowlanej

Nasza pasja i doświadczenie odnośnie tworzenia stron, pozwoliła nam sprawdzić co przynosi rezultaty, a co nie w designie.

Animacje szkodzą oczom klientów

Nadmiar informacji oraz animacji i zbyt duża pula kolorów na stronie, sprawia że umysł użytkownika jest zmęczony i przytłoczony, co prowadzi do tego że chce się odłączyć. Badania udowodniły że użycie 2 głównych kolorów, brak irytujących dla oka animacji i mniejszej ilość tekstu sprawia że strona internetowa firmy budowlanej jest o wiele bardziej skuteczna i przyjemna w obsłudze.

BĄDZ JAK ALLEGRO

Pozycjonowanie wysoko - SEO

SEO to zestaw praktyk, które stosujemy na twojej stronie internetowej, aby zapewnić, że wyszukiwarki odpowiednio indeksują i pozycjonują twoją stronę, a następnie pokazują ją użytkownikom wyszukiwarek. Jeżeli twoja strona internetowa firmy budowlanej jest wypozycjonowana wysoko w Google, to natychmiast uzyskujesz bajeczną ekspozycję dla potencjalnych klientów szukających twojego produktu lub usługi, za darmo.

pozycja na szczycie

Copywriting dla wysokiej sprzedaży

Copywriting polega na łączeniu i formułowaniu słów w celu osiągnięcia rezultatów. Celem copywritingu jest pisaniu wciągającego i perswazyjnego tekstu, który ukaże w najlepszy sposób zalety skorzystania z twojej usługi lub produktu. Wciągające opisy i tekst pomogą klientom określić, czy jesteś wiarygodny, profesjonalny i potencjalnie godny podjęcia współpracy. Firma budowlana powinna praktykować to na swojej stronie.

TECHNIKI SPRZEDAZY

CTA - Wezwanie do działania

Każda podstrona w twojej witrynie, powinna docelowo, skłaniać odwiedzającego do podjęcia jakiegoś działania. Być może jest to skłonienie go do zakupu lub kontaktu z tobą. Dlatego w strategiczny sposób umieszczamy mocne CTA, które pomagają potencjalnemu klientowi, podjąć działania istotne z punktu widzenia twoich celów biznesowych. To sprawia że strona internetowa dla firmy budowlanej jest skuteczna.

WSKAŻ NASTĘPNY KROK

Kolor i kontrast na twoją korzyść

Stosujemy zasady neuro marketingu, aby dobierać idealne kolory dla twojego produktu lub usługi. Podążamy za sprawdzoną, marketingową psychologią koloru, aby wybrać kolory, które pozostawiają korzystny wpływ i pomagają użytkownikowi podjąć pożądane akcje. Tworzymy mocne nagłówki co sprawia że strona internetowa firmy budowlanej przykuwa uwagę i zatrzymuje przeglądającego na dłużej

BUDUJ HIERARCHIĘ

Po pierwsze urządzenia mobilne

Jeśli twoja strona internetowa firmy budowlanej nie posiada responsywnego designu, nie będzie się dobrze wyświetlać na telefonach. Responsywny design projektu strony internetowej, który wygląda dobrze na każdym urządzeniu i rozmiarze ekranu jest krytyczne. Jeżeli twoja strona internetowa firmy budowlanej nie posiada responsywnego projektu, zniszczysz swoją markę, zmniejszysz ruch na stronie i ostatecznie stracisz klientów.

RESPONSYWNOŚĆ

Zapewnienie ograniczonego wyboru

Prawo Hicka-Hymana glośi, że więcej wyborów, które dasz użytkownikowi, zmniejsza szanse na podjęcie przez niego decyzji i działania. Zmniejszając liczbę elementów projektu wizualnego strony, znacznie zwiększamy szanse na podjęcie kolejnego kroku, przez użytkownika na twojej stronie. Badania pokazują że strony skupiające się tylko precyzyjnie na wybranym zagadnieniu są o 266% skuteczniejsze.

STOSUJ PRAWO HICKA

Techniczne aspekty i metadane

Badania pokazują że 50% + odwiedzających opuści stronę jeżeli ta się nie załaduje w 3 sekundy. Zoptymalizowana strona internetowa firmy budowlanej zdobywa więcej ruchu. Dbamy o szybką odpowiedź serwera, minifikację kodu CSS i Javascript, czyszczenie pamięci cache, zmniejszenie wagi zdjęć, certyfikat bezpieczeństwa SSL, metadane, nie zawodny hosting i wszystko inne za ciebie.

CO JEST ZA KURTYNĄ